Xamarin/.NET Developer

Wrocław, dolnośląskie, Polska
4 dni temu
TeamQuest Sp. z o.o.
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
TeamQuest Sp. z o.o. - Znajdź z nami pracę!

Pragniemy zaprosić do współpracy programistów .NET, którzy chcą sprawić, by sportowcy na całym świecie mogli stawać się co raz lepsi w swoich dyscyplinach poprzez analizę danych. Wspólnie z naszym partnerem,liderem w dostarczaniu technologii stosowanych w sporcie, budujemy zespół specjalistów zorientowanych na Xamarin, który współtworzyć będzie aplikację poświęconą piłce nożnej.

Miejsce pracy: Wrocław
Nr referencyjny: GL201812/18120005

Deco

Obowiązki:
  • Budowa i rozwój aplikacji dla klienta zewnętrznego
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej zgodnie z przyjętymi standardami
Wymagania:
  • Znajomość Xamarin Native (iOS, Android)
  • Znajomość MVVM Cross
  • Znajomość SQLite
  • Znajomość nierelacyjnych baz danych MongoDB
  • Znajomość Azure, Web API
  • Znajomość Skia Sharp

Mile widziane:

  • Znajomość AppCenter, AppSee
  • Znajomość RayGun, TeamCity
Oferujemy:
  • Praca zdalna jeden dzień w tygodniu
  • Indywidualny program rozwoju pracowników
  • Spersonalizowane kursy języka angielskiego
  • Biuro zlokalizowane w centrum miasta
  • Dzień owoca dwa razy w tygodniu