w aktówce

Umowę o pracę.

Możliwość realizowania własnych pomysłów.

Możliwość udziału w szkoleniach.

Pracę w młodym zespole ludzi z różnorodnymi pasjami.

Pakiet Socjalny (karta MultiSport, liczne eventy sportowe, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie).

Rozwój zawodowy w największym Sklepie Internetowym w Polsce.

Młodszy Menedżer Produktu

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Ambicja i umysł analityczny to Twoje mocne strony? Osiąganie wyznaczonych celów świetnie wychodzi Ci zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym? Z pasją realizujesz się nie tylko po godzinach? Potrafisz nią zarażać innych? Właśnie na Ciebie czekamy! Dołącz do naszego zespołu na stanowisku Młodszego Menedżera Produktu.

Twoje zadania:

  • odpowiedzialność za P&L oraz rozwój podległej grupy asortymentowej,
  • tworzenie konkurencyjnej oferty produktowej we wszystkich kanałach sprzedaży (sklepy stacjonarne, sklep internetowy),
  • zapewnianie optymalnego zapasu towarów,
  • współpraca z Dostawcami – negocjacje, zakupy i uzgadnianie wsparcia marketingowego dla produktów i grup asortymentowych z uwzględnieniem rożnych kanałów sprzedaży,
  • prowadzenie analizy sprzedaży, oferty na rynku oraz konkurencji.

Wymagania:

  • pierwsze doświadczenie w dziale zakupów lub w dziale zarządzania kategorią produktową (jako Asystent Kupca, Młodszy Menedżer Produktu lub pokrewne),
  • zdolności analitycznych oraz umiejętności wyciągania wniosków,
  • umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • proaktywna postawa i mocne zorientowanie na wyniki,
  • motywacji do rozwoju w branży retail,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez EURO-net Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.