Alior Leasing to najbardziej dynamiczna spółka leasingowa na polskim rynku, która w zaledwie rok awansowała do dziesiątki największych firm finansujących zakup pojazdów.

Po spektakularnym wzroście sprzedaży w 2017 roku robimy następny krok, aby stać się czołową firmą w branży.

Masz doświadczenie w sprzedaży produktów leasingowych, motywację i chęć tworzenia innowacji?! Mamy dla Ciebie miejsce w najlepszym zespole leasingowym w Polsce.
Podejmij wyzwanie!

Alior Leasing Sp. z o. o. jest częścią grupy Alior Banku.

W związku z planami rozwoju, Alior Leasing poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. leasingu

Region: łódzkie

Zakres obowiązków:

  • realizacja strategii oraz celów sprzedażowych Alior Leasing w wyznaczonym Oddziale poprzez posiadane oraz samodzielnie budowane kontakty rynkowe;
  • przygotowywanie, realizacja i obsługa transakcji leasingowych oraz budowanie bazy dostawców i klientów, strukturyzowanie transakcji
  • ścisła i aktywna współpraca z wszystkimi departamentami Alior Leasing w zakresie realizacji celów sprzedażowych i rozwoju biznesu;
  • monitoring i analiza konkurencji i trendów rynkowych w wyznaczonym Oddziale;
  • aktywne uczestnictwo w rozwoju i usprawnianiu procesów sprzedażowych i posprzedażowych.

Wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży w obszarze leasingu;
  • znajomość lokalnego rynku: firm oraz dostawców środków trwałych;
  • min. wykształcenie średnie;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • gotowość do podróży służbowych (prawo jazdy kat. B);
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • wysoka motywacja do osiągania zakładanych celów sprzedażowych;

Wybranym osobom oferujemy:

  • elastyczność formy zatrudnienia w zależności od preferencji Kandydata;
  • atrakcyjny pakiet motywacyjny, powiązany z ambitnymi celami sprzedażowymi;
  • unikalna szansa na udział w rozwoju spółki i jej procesów;
  • pakiet socjalny;
  • narzędzia pracy;
  • stabilne zatrudnienie.