Specjalista ds. umów z językiem francuskim

Kraków, małopolskie, Polska
12 dni temu

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.
Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC.
Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

Miasto: Kraków

Region: małopolskie

Numer ref.: KRK/CM/FR/18

Zadania:

  • Monitorowanie zobowiązań umownych wszystkich stron i zapewnienie stałego przeglądu w celu zapewnienia terminowej realizacji wszystkich warunków umów
  • Identyfikacja ryzyka, oraz zarządzanie kwestiami związanymi z istniejącymi zobowiązaniami
  • Zapewnienie szkolenia i mentoring dla młodszych członków zespołu
  • Skuteczna komunikacja w sprawach dotyczących zarządzania umowami z zespołami ds. rozliczeń/dostaw, działu finansowego, handlowego, oraz prawnego
  • Zarządzanie wszystkimi dokumentami umownymi

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego (B2/C1)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w przygotowywaniu/przeglądzie umów
  • Mile widziane wykształcenie prawnicze
  • Wysoki poziom staranności, umiejętności analityczne oraz dbałość o szczegóły
  • Doskonałe zarządzanie relacjami z klientami i umiejętności komunikacyjne

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę w firmie o silnej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie
  • Rozwój kompetencji zawodowych, szkolenia, udział w innowacyjnych projektach
  • Współpracę z profesjonalnym zespołem w miłej atmosferze
  • Bogaty pakiet socjalny

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.