Kierowca międzynarodowy C+E

Miejsce pracy: Kalisz
Region: wielkopolskie

Wymiar czasu pracy: Pełny etat
Wynagrodzenie 9 000 - 12 000 PLN brutto

Zadania i cele

  • Transport nowych aut na trasach między Polską, Niemcami, Danią, Francją, Włochami, Słowenią i Węgrami;
  • Praca w trybie dwutygodniowym lub tygodniowym.

Wymagania

  • Dwa lata doświadczenia w pracy kierowcy międzynarodowego C+E;
  • Wspaniale, gdy doświadczenie w jeździe na autotransporterach;
  • Karta kierowcy, kod 95 i czip karta;
  • Mile widziane zamieszkanie w promieniu 100 km od bazy firmy w Kaliszu lub centrów logistycznych firmy pod Poznaniem i Gliwicami.

Warunki zatrudnienia

  • System tygodniowy (weekend w domu) lub dwutygodniowy (co drugi weekend w domu);
  • Stabilną i pewną pracę na podstawie umowy o pracę;
  • Pomoc w dojeździe do i z miejsca postoju;
  • Pracę na stałę, wynagrodzenie wzrastające wraz z umiejętnościami i doświadczeniem.

WYNAGRODZENIE:

  • Gwarantujemy zarobki w przedziale 7500 zł - 9 500 zł netto za miesiąc pracy z wysoką ozusowaną podstawą przy przejechaniu ponad 10 500 km;
  • Niezależnie od ilości przejechanych km gwarantujemy wypłatę min. 6 500 zł na rękę – opcja dla osób uczących się jazdy na lohrach;
  • Płaca kierowcy składa się z płacy zasadniczej, godzin nadliczbowych, nagrody motywacyjnej, nagrody jakościowej oraz diet;
  • Za weekend spędzony w trasie płacimy 300 zł netto.

Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż wybierając opcję "Aplikuj" przyjmuję do wiadomości, iż:

firma Dobra Agencja Sp z o.o. w Zawierciu, przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 5/1 (nr wpisu do KRAZ: 15037), jako administrator danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych, będzie przetwarzała moje dane osobowe zawarte w CV w celu umożliwienia mi wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym powiązanym z niniejszą ofertą na rzecz pracodawcy, którego dotyczy ogłoszenie.

Wyrażam zgodę na to, aby Pracodawca kontaktował się ze mną w sprawie złożenia oferty pracy
przez kolejnych 6 miesięcy od daty złożenia aplikacji.