INVEST-BUD KONSTRUKCJE Sp. z o.o.

Nasza firma powstała w 1998r. Do końca roku 2016 byliśmy spółką cywilną, na początku 2017r. przekształciliśmy się w spółkę z o.o. Zajmujemy się robotami ogólnobudowlanymi głównie roboty: żelbetowe, murarskie, tynkarskie, posadzki itp.

Murarz

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Zapraszam do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania większej ilości informacji na temat stanowisk pracy:

Murarz - Dariusz Sadza 664-419-951

Tynkarz - Sławomir Piasecki  608-283-608

Cieśla Zbrojarz - Dariusz Tymiński 668-021-258

Wymagania:

Wymagane doświadczenie min. 3 miesiące

Oferujemy:

Oferujemy legalne zatrudnienie, jesteśmy elastyczni co do sposobów rozliczeń jeśli będzie potrzeba rozliczeń co tygodniowych również jest to możliwe. Możemy zapewnić kwaterę oraz transport z kwatery na budowę. Gwarantujemy stałą pracę ponieważ zawsze wykonujemy kilka inwestycji w jednym czasie.

Nawiążemy współprace również z firmami podwykonawczymi