POLSKA FEDERACJA HODOWCÓW BYDŁA I PRODUCENTÓW MLEKA

firma działającą w branży hodowlanej poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu i promocji

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Zadania:

  • planowanie kampanii reklamowo-promocyjnych firmy, gadżetów reklamowych
  • tworzenie umów oraz koordynowanie procesów związanych z ich realizacją
  • kontakt z grafikami oraz drukarniami w zakresie działań promocyjnych
  • ewidencja dokumentacji związanej z promocją wydarzeń
  • współpraca z działami odpowiedzialnymi za wdrażanie promocji
  • reprezentowanie firmy na imprezach branżowych, targowych, wystawach.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (marketing, zarządzanie, grafika komputerowa)
  • prawo jazdy kat. B,
  • wiedza w obsłudze komputera (pakiet MS Office)
  • mile widziana znajomość j. angielskiego,
  • mile widziana obsługa programów graficznych
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, samodzielność, odpowiedzialność w realizowaniu projektów, zaradność, zdolność poszukiwania optymalnych rozwiązań, rzetelność, dyspozycyjność, kultura osobista, umiejętność organizacji pracy

Firma oferuje:

  • miejsce wykonywania pracy: Warszawa, Śródmieście
  • wymiar czasu pracy : pełen etat
  • charakter zatrudnienia: umowa o pracę
  • przyjazna atmosfera pracy

Oferty (CV, list motywacyjny) proszę przesyłać za pomocą przycisku: