PGB Human Resources dla swojego Klienta, zajmującego się przerobem mechanicznym zgarów metali nieżelaznych, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

Miasto: Siemianowice Śląskie

Region: śląskie

Numer ref.: PH_1218_SŚ_ZAG

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych kontrahentów -rynki krajowe i zagraniczne
  • realizacje kontraktów i przygotowywanie ofert handlowych
  • prowadzenie rozmów handlowych oraz obsługa kontrahentów
  • przygotowywanie i wystawianie niezbędnych dokumentów eksportowych oraz organizowanie dostaw
  • stałe monitorowanie rynku

Wymagania:

  • biegła znajomość języka niemieckiego (poziom C1/C2)- biegła znajomość języka angielskiego będzie dużym atutem
  • doświadczenie w handlu zagranicznym
  • umiejętność nawiązywania kontaktów oraz podtrzymywania dobrych relacji z klientami
  • wykształcenie średnie/wyższe (preferowane wykształcenie ekonomiczne/handlowe)
  • mile widziane: doświadczenie w branży metali nieżelaznych, znajomość przepisów prawa handlowego dotyczącego obrotu metalami nieżelaznymi oraz odpadami

Firma oferuje:

  • pracę stacjonarną na podstawie umowy o pracę
  • realne możliwości rozwoju
  • niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywania pracy
  • atrakcyjny system premiowy

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.