Jesteśmy polską, dynamicznie rozwijającą się firmą farmaceutyczną, o ugruntowanej pozycji na rynku. Produkujemy leki na receptę, bez recepty, suplementy diety, kosmetyki oraz półprodukty dla branży farmaceutycznej.

Jesteśmy firmą społecznie zaangażowaną, biorącą udział w licznych akcjach o charakterze charytatywnym i sponsoringowym (sponsor strategiczny drużyny koszykarskiej „Polfarmex Kutno”).

Wiemy, że podstawą sukcesu firmy jest dobrze dobrana kadra, bo dzięki zdobytemu doświadczeniu, dobrze wykształconej i zmotywowanej załodze możemy osiągnąć WSPÓLNY SUKCES.

 Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Automatyk

Miasto: Kutno

Region: łódzkie

Zadania:

Realizowanie prac w zakresie utrzymania ciągłości produkcji w szczególności wykonywanie prac montażowych, konserwacyjnych, i naprawczych układów sterowania.

  • Wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw oraz remontów urządzeń i instalacji produkcyjnych.
  • Prace konserwacyjne i naprawcze podzespołów elektrycznych i elektronicznych urządzeń automatyki przemysłowej oraz instalacji i układów wykonawczych.
  • Wykonywanie układów sterowania do maszyn i urządzeń zgodnie z dostarczoną dokumentacją.
  • Instalowanie i podłączanie podzespołów elektrycznych i elektronicznych do urządzeń oraz szaf sterowniczych

Nasze oczekiwania to:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe: inżynier
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Wysoka kultura osobista
  • Zdolności komunikacyjne i organizacyjne
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach
  • Możliwość dołączenia do programu Multisport

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Do przesłanej oferty proszę dołączyć oświadczenie: "Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną zamieszczoną przy opublikowanym ogłoszeniu o pracę w tym przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych będzie Polfarmex S.A. z siedzibą w Kutnie, ul. Józefów 9, 99-300 Kutno, podane przeze mnie dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego. Zapoznałam/em się także z pozostałymi, zamieszczonymi na stronie informacjami: http://polfarmex.pl/?pd=strona&pg=klauzula_rekrutacja".