Opis firmy:

Naszym klientem jest firma, która jest inicjatywą młodych i charyzmatycznych specjalistów z
wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie IT, w szczególności w projektowaniu, wdrażaniu i
zarządzaniu aplikacjami webowymi.

AngularJS Developer

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: AJ_1218_WAR_I2

Opis stanowiska:

  • Rozwój frontendowych aplikacji webowych, opartych na technologiach Python + Django
  • Tworzenie komponentów angularowych (dedykowane kontrolki, widoki, kontrolery), które
    następnie będą komunikowały się po REST API z backendem

Wymagania:

  • Szukamy developerów z dobrą znajomością: JavaScript i AngularJS
  • Wymagana jest też znajomość CSS 3, HTML 5 i REST
  • Wymagane doświadczenie z językami / technologiami backendowymi: Python,
  • Mile widziane doświadczenie w korzystania z frameworków: Django, React, Vue
  • Dodatkowo znajomość: GIT, MySQL, NoSQL, SVN i UML

Firma oferuje:

  • Rozwój nowych technologii, nowe wyzwania, ciągłą naukę
  • Pracę przy ciekawych projektachStartupowy klimat i pracę w zwinnych metodykach
  • Elastyczny czas pracy
  • Darmowy parking
  • Dofinansowanie do szkoleń

  • W pełni wyposażone stanowisku w klimatyzowanym biurze

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.