Wdrożeniowiec IT (logistyka)

Gdańsk, pomorskie, Polska
104 dni temu

<meta content="text/html; charset=UTF-8" http-equiv="Content-Type">

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Dla naszego klienta, lidera branży odzieżowej w Polsce, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miasto: Gdańsk

Numer ref.: OK/GDA/PRODUCT

Zakres obowiązków:

- Analiza i projektowanie procesów IT w Centrum Dystrybucyjnym największej marki odzieżowej w Polsce

- Dostarczanie zespołowi developerskiemu czytelnej dokumentacji (user stories) i wsparcie w jej doprecyzowaniu z biznesem

- Stała współpraca z biznesem

- Utrzymanie i określenie priorytetów elementów product backlog

- Analizowanie i weryfikowanie funkcjonalności systemów logistycznych w obszarze IT oraz praca nad udoskonaleniem – podnoszenie wydajności oraz jakości systemu

- Testowanie oprogramowania oraz szkolenie użytkowników aplikacji

- Wsparcie techniczne i rozwiązywanie zgłoszeń

- Analiza błędów i naprawa na każdym etapie wdrożenia

- Dostarczenie dokumentacji produktu dla utrzymania

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy przy wdrożeniach i rozwoju systemów IT w obszarze logistycznym

- Doświadczenie w dziale rozwoju oprogramowania

- Zdolności analityczne  i umiejętność trafnego wyciągania wniosków oraz znajdowania adekwatnych rozwiązań.

- Wysokie kompetencje komunikacyjne oraz potrafi pracować w zespole

- Samodzielność w działaniu i nastawienie na cele

- Mile widziana znajomość systemu ticketowego JIRA, Enterprise Architect

- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

- Realny wpływ na rozwój firmy oraz zastosowane technologie

- Możliwość wzięcia udziału w konferencjach, hackathonach i szkoleniach

- Pracę w metodyce SCRUM i duża samodzielność działania

- Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub kontakt B2B

- Dostęp do nowych technologii i możliwość udziału w innowacyjnych projektach

- Relax room (piłkarzyki, Play Station, gry planszowe, fotel do masażu, rowerki stacjonarne itd.)

- Pracę w dynamicznym i różnorodnym zespole ludzi, którzy uwielbiają to, co robią

- Realne możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji

- Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

- Twórczą, nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru – nosisz to, co lubisz

Osoby zainteresowane powyższą propozycją uprzejmie prosimy o aplikowanie.