Kierownik Działu Handlowego

Kraków, małopolskie, Polska
12 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, działającego w branży elektronicznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie
Numer ref.: KDH/KR/122018

Dołączając do naszego Oddziału zyskujesz:

  • konkurencyjne wynagrodzenie;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • wysokie premie miesięczne;
  • samochód służbowy, także do celów prywatnych;
  • narzędzia niezbędne do pracy (telefon, laptop).

Zadania realizowane na stanowisku, to:

  • zarządzanie niewielkim oddziałem i kierowanie pracą zespołu;
  • aktywna sprzedaż produktów oferowanych przez firmę;
  • pozyskiwanie i obsługa klientów.

Wystarczy, że:

  • posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego;
  • znasz branżę techniczną;
  • potrafisz posługiwać się systemem CRM;
  • jesteś gotowy/a na pracę w charakterze mobilnym