Naszym Klientem jest duża i prężnie rozwijająca się firma międzynarodowa – producent mający dwie fabryki na terenie Polski, a kilkanaście na terenie całej Europy. Koncern posiada w swojej ofercie bogaty asortyment wysokiej jakości produktów branży przemysłowej i jest on liderem  na rynku w zakresie oferowanych wyrobów i rozwiązań. Spółka ma wyrobioną markę od 40 lat na całym świecie i sprzedaje swoje produkty dla klientów od Europy poprzez Azję i Amerykę Północną. Wspomagając firmę w jej dalszym prężnym rozwoju poszukujemy doświadczonych i kompetentnych osób zainteresowanych objęciem stanowiska:

KONTROLER KOSZTÓW

Region: zachodniopomorskie

Numer ref.: Nr ref. 2088/P

ISTOTA STANOWISKA.

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku Kontrolera Kosztów będzie uczestnictwo
w procesie analizy zagadnień finansowych funkcjonowania zakładu m.in. poprzez rozliczanie kosztów, wyliczanie marż, czy też kontrolę wykonania budżetów. Stanowisko Kontrolera Kosztów jest stanowiskiem samodzielnym usytuowanym w dziale finansowym.

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

  • udział w przygotowaniu rocznego budżetu oraz kontrolę jego realizacji,
  • kontrola oraz analiza kosztów produkcyjnych, wydziałowych i ogólnozakładowych,
  • alokacja kosztów zgodnie z polityką firmy,
  • udział w procesie finansowego zamknięcia miesiąca,
  • kalkulacja kosztów wytworzenia produktów i monitoring odchyleń,
  • określanie poziomu rentowności zamówień projektowych,
  • przeprowadzanie analiz zyskowności rynków, grup produktów i analizę odchyleń,
  • przeprowadzanie analiz kosztów zakupów,
  • ścisła współpraca z działem księgowości, produkcji, zakupów i sprzedaży

POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:

  • W zakresie wykształcenia: wyższe preferowane ekonomiczne – finanse, rachunkowość
  • W zakresie doświadczenia: kilkuletnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku  - preferowane w firmach produkcyjnych lub produkcyjno – handlowych
    w dziale finansowym lub księgowym.
  • W zakresie IT: biegła obsługa komputera (Excel, pozostałe narzędzia analityczne, mile widziany SAP);
  • W zakresie języka obcego: dobra znajomość języka angielskiego
  • W zakresie cech osobowości: samodzielność, umiejętność planowania i ustalania priorytetów, sumienność, pracowitość, wytrwałość, zorganizowanie, zaangażowanie, umiejętność wyciągania wniosków i analizy zdarzeń gospodarczych, otwartość,  komunikatywność,  przedsiębiorczość, systematyczność, dokładność, rzetelność, analityczne podejście do gromadzenia informacji oraz podejmowania decyzji w oparciu o te dane, dynamizm, zdecydowanie w działaniu i inicjatywa, umiejętność pracy pod presją czasu oraz nastawienie na rozwój.
  • Dodatkowe kwalifikacje: Prawo jazdy kat. B.

OFERTA.

Niniejsza oferta kierowana jest do osób, które oczekują samodzielnej i odpowiedzialnej pracy
w ramach struktur prężnie rozwijającej się firmy. Zatrudnionej na tym firma zapewnia ciekawą
i pełną wyzwań pracę, możliwość rozwoju zawodowego, umowę o pracę na czas nieokreślony, pakiet socjalny oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i pragniesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym - aplikuj! Poznać ciekawą ofertę zawsze warto!!! Zapewniamy 100 % dyskrecję !!!

Proszę umieścić w cv klauzulę zgody na swoim CV – bez tego nie będziemy mogli skontaktować się z Tobą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez Del Piero Sp. z o.o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

Wyrażam zgodę na pozostawienie i przetwarzanie przekazanego dokumentu CV w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Del Piero Sp. z o.o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.”

Del Piero Sp. z o.o. działające na rynku usług doradztwa personalnego od 1998 roku zapewni wszystkim kandydatom pełną dyskrecję przestrzegając zasad etycznych branży oraz ogólnoprzyjętej kultury biznesowej. Firma posiada wpis w rejestrze podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 943. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Wszystkie zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".

Osoba prowadząca projekt:  Joanna Huptyś
Menadżer Projektów Rekrutacyjnych i Badania Potencjału / Psycholog

Proszę nadsyłając cv ująć:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez Del Piero Sp. z o.o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

Warto wiedzieć, że:
  • Del Piero Sp. z o.o. stanie się administratorem podanych w CV danych osobowych;
  • nasza siedziba mieści się w Katowicach przy ul. Warszawskiej 46 m6;
  • dane w CV podajesz dobrowolnie, a jeśli nie podasz informacji, które pozwolą na ocenę Twojej kandydatury i kontakt z Tobą, nie będziemy mogli brać Twojego CV pod uwagę;
  • dostęp do Twoich danych będą mieli tylko upoważnieni przez nas pracownicy, którzy zajmują się rekrutacją;przesłane CV usuwamy po odwołaniu zgody lub najpóźniej po okresie 1 roku;
  • my dbamy o ochronę Twoich danych osobowych, a Ty masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych nie jest zgodne z przepisami RODO - ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
  • masz też prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania i usunięcia;
  • jeśli zechcesz, w każdym momencie możesz odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych.