Młodszy specjalista działu controllingu

Wrocław, dolnośląskie, Polska
185 dni temu

Exact Systems S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting & Rework. Od roku 2004 konsekwentnie budujemy swoją pozycję czołowego dostawcy rozwiązań jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Swoje usługi świadczymy na terenie Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier, Turcji, Chin oraz Rosji. Naszymi Klientami w Polsce są wiodące koncerny przemysłowe, dla których każdego dnia zlecenia realizuje ponad 5.000 Kontrolerów Jakości Exact Systems S.A.

Miejsce pracy: Wrocław

Region: dolnośląskie

Obowiązki:

  • Raportowanie danych finansowych niezbędnych w procesach decyzyjnych na potrzeby zarządcze
    i sprawozdawcze,
  • Przygotowywanie i dystrybucja comiesięcznych raportów kontrolingowych dotyczących wyników finansowych poszczególnych spółek,
  • Przygotowywanie danych na potrzeby kwartalnej sprawozdawczości,
  • Uczestnictwo w procesie planowania/budżetowania oraz analizie odchyleń,
  • Wsparcie w rozwoju systemu oraz narzędzi controllingowych w poszczególnych obszarach spółki.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia,
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość Excela,
  • Znajomość zasad rachunkowości finansowej oraz zarządczej,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków,
  • Sumienność, poczucie odpowiedzialności, skrupulatność,
  • Otwartość na nowe zadania i odpowiedzialność w ich realizacji.

W zamian oferujemy:

  • Umowę o pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Przyjazną atmosferę w środowisku pracy,
  • Udział w interesujących projektach,
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy.