Agencja Rekrutacyjna PGB HR dla swojego Klienta, znanej na rynku firmy zajmującej się produkcją i dystrybucją środków z zakresu higieny szpitalnej, aktualnie poszukuje kandydata/ki na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: PH_1218_WAR_AIM

Zakres obowiązków:

- sprzedaż i promocja produktów Klienta

- szkolenia pracowników

- współpraca z innymi działami firmy

- współpraca handlowa z placówkami medycznymi

- współpraca handlowa z hurtowniami

- wykonywanie planu sprzedaży

- zwiększenie sprzedaży w regionie

Wymagania:

- wykształcenie wyższe: preferowane chemia, analityka, mikrobiologia, pielęgniarstwo

- doświadczenie minimum 2-3 lata na podobnym stanowisku

- znajomość rynku medycznego w województwie mazowieckim: dezynfekcja, higiena

- praktyczna znajomość prawa zamówień publicznych

- umiejętność obsługi pakietu MS Office i tworzenia prezentacji

- prawo jazdy kategorii B

- gotowość do częstych wizyt u klientów

- umiejętność planowania własnego czasu pracy

Klient oferuje:

- umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i premię zależną od wyników

- niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop i samochód służbowy, także do użytku prywatnego

- możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji (m.in. Szkolenia)

- praca w firmie o indywidualnym podejściu do pracownika

- niekorporacyjny system pracy

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.