Kontroler ds. Raportowania (Business Intelligence)

Warszawa, mazowieckie, Polska
7 dni temu

Polska, Warszawa 31955/001 Permanent

Kandydat rozpocznie pracę w spółce o rozpoznawalnej marce i będzie członkiem projektu odpowiedzialnego za rozwój narzędzi Business Intelligence.

Podsumowanie / Job summary:

Dla mojego Klienta, spółki z branży FMCG, która wchodzi w skład międzynarodowej grupy poszukuję Kandydata, który będzie odpowiedzialny za rozwój narzędzi ds. rozwoju raportowania.

Opis stanowiska / Job description:

  • Udział w zamknięciu miesiąca
  • Optymalizacja raportowania w zakresie planowania i konsolidacji
  • Współpraca z Business Process Owner we wdrażaniu nowych rozwiązań kontrolingowych
  • Rozwój narzędzi kontrolingu finansowego
  • Usprawnianie procesów i mapowanie procesów w SAP BPC
  • Zaangażowanie w projekty IT mające na celu rozwój narzędzi i systemów

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe (finanse, informatyka, ekonometria)
  • Płynna komunikacja w języku angielskim
  • Mile widziane doświadczenie w rozwijaniu systemów kontrolingowych
  • Bardzo dobra znajomość Excel, w tym programowanie VBA
  • Znajomość SAP BW (BEx Analyzer), SAP BW/IP
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na SAP HANA
  • Umiejętności programowania w dowolnym języku
  • Wiedza na temat hurtowni danych
  • Analityczne podejście do danych finansowych

Oferujemy / We offer:

  • Pomoc w zdobyciu certyfikatów: CIMA/ACCA
  • Multisport
  • Opieka medyczna
  • Fundusz emerytalny
  • Wczasy pod gruszą

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page