Agencja Personalna PGB HR dla swojego stałego Klienta, międzynarodowe firmy produkcyjnej z branży technicznej, poszukuje osoby na stanowisko:

Export manager

Miasto: Olsztyn

Region: warmińsko-mazurskie

Numer ref.: EM_1218_OLS_AIM

Zakres obowiązków:

- Pozyskiwanie klientów

- Realizacja planów sprzedaży i raportowanie wyników pracy

- Odpowiedzialność za tworzenie strategii dla rozwoju sprzedaży

- Monitorowanie rynku, zachodzących w nim zmian i działań konkurencji, negocjacje kontraktów

- Udział w targach branżowych

- Doradztwo techniczne i handlowe

Wymagania:

- Znajomości obsługi MS Office – szczególnie Excel

- Gotowość do odbywania samodzielnych podróży służbowych (około 1 tydz. w miesiącu w podróży służbowej)

- Biegła znajomość języka angielskiego (min. B2)

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- Doświadczenie w pozyskiwaniu zagranicznych partnerów handlowych

- Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji

- Czynne prawo jazdy kat. B

Klient oferuje:

- Umowę o pracę

- Atrakcyjny pakiet szkoleń

- Niezbędne narzędzia pracy (laptop, komórka, samochód służbowy)

- Pakiet benefitów, min: opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie grupowe, karta Multisport

- Atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.