Agencja Personalna PGB HR, aktualnie dla swojego stałego Klienta, międzynarodowej Firmy, posiadającej sieć sklepów, w związku z rozwojem działu zakupów poszukujemy osoby na stanowisko:

Category Manager

Miasto: Poznań

Region: wielkopolskie

Numer ref.: CM_1218_POZ_AIM

Zakres obowiązków:

- odpowiedzialność za kontakty z dostawcami

- ścisła współpraca z zagranicznymi jednostkami Firmy,

- nadzór oraz kontrola nad całą gamą produktową w sieci sprzedaży,

- odpowiedzialność głównie z zakupy lokalne,

- odpowiedzialność za rozwój sieci dostawców,

- zarządzanie całą gamą produktową w organizacji,

- tworzenie raportów na potrzeby zarządu Firmy, wykorzystanie zaawansowanych formuł w pakiecie MS Office,

- realizacja strategii działu zakupów,

- odpowiedzialność za rozwój działu,

- wyjazdy do wyznaczonych sklepów sieci na terenie Polski.

Wymagania:

- kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

- doświadczenie w zakresie sieci sklepów w branży FMCG,

- znajomość j. angielskiego na poziomie biegłym,

- w razie potrzeby gotowość do podróży służbowych.

Klient oferuje:

- umowy o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy,

- niezbędne narzędzia pracy (laptop, komórka, samochód służbowy),

- pakiet benefitów pozapłacowych (karta multisport, prywatna opieka medyczna, itd.)

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.