Technolog

Workplace: Bielsko-Biała

Region: śląskie

Ref. number: PL66202601_E1

Rozwiązania przemysłowe to oprogramowanie, sprzęt i usługi, które chronią, kontrolują i optymalizują zasoby w ramach infrastruktury sieci elektrycznej, co przekłada się na sprawniejszą działalność firmy. Klienci ze wszystkich branż o dużym zapotrzebowaniu energetycznym otrzymują kompleksowe produkty i usługi zwiększające niezawodność i poziom zabezpieczeń danej infrastruktury. W związku z rozwojem struktur obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Technolog.

Zadania:

  • Opracowywanie i wprowadzanie do systemu komputerowego kompletnej dokumentacji technologicznej (BOM);
  • Nadzór nad produkowanymi detalami, wyrobami i procesami technologicznymi;
  • Sprawdzanie i weryfikacja kosztów standardowych detali i wyrobów;
  • Udział we wdrażaniu nowych procesów technologicznych;
  • Opracowywanie instrukcji stanowiskowych i technologicznych;
  • Ograniczanie kosztów produkcji (optymalizacja procesów, zużycia materiałów itp.);
  • Współpraca z działem BHP w zakresie stosowanych, gospodarowania i wprowadzania do zakładu nowych materiałów dla procesów technologicznych;
  • Działania wspierające dział Technology przy wdrażaniu projektów NPI;
  • Współpraca z innymi funkcjami w ramach wykonywania swoich zadań;
  • Udział w AWO i przedsięwzięciach organizowanych przez dział LEAN.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Znajomość procesów i technologii produkcyjnych w obszarze: obróbki skrawaniem i wykrawaniem, obróbki miedzi, tłoczenia, malowania proszkowego i fluidyzacyjnego;
  • Bardzo znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość Excel;
  • Znajomość SAP - mile widziana.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę z klientami zagranicznymi w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i wysokiej dynamice rozwoju;
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji w różnych obszarach (w tym szkolenia za granicą);
  • Szerokie perspektywy rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • Miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony internetowej lub wybierając przycisk „Aplikuj” na dole strony.

Prosimy o umieszczenie w temacie e-maila nazwy stanowiska oraz numeru referencyjnego.

Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”