Agencja Personalna PGB HR dla swojego Klienta firmy będącej liderem w sprzedaży produktów bankowych, poszukuje osoby na stanowisko

Przedstawiciel handlowy

Miasto: Łódź

Region: łódzkie

Numer ref.: PH_1218_LDZ_AIM

Zakres obowiązków:

  • nawiązywanie relacji oraz opiekę nad partnerami w regionie (łódzkie)
  • bieżąca analiza rynku i monitorowanie konkurencji, negocjacje handlowe
  • rozwój sieci pośredników i wspieranie ich w realizacji celów biznesowych
  • stałe poszerzanie portfolia klientów
  • dbanie o jakość sprzedaży zgodnie z przyjętymi standardami firmy
  • realizacja planów sprzedażowych
  • indywidualna analiza potrzeb i oczekiwań finansowych klientów
  • odbywanie podróży służbowych na terenie województwa łódzkiego

Wymagania:

  • znajomość specyfiki rynku produktów i usług finansowych
  • minimum 2 lata doświadczenia w aktywnej sprzedaży
  • gotowość do odbywania podróży służbowych (4 dni w tygodniu)
  • umiejętność budowania relacji biznesowych
  • komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi
  • prawo jazdy kat. B

Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę o współpracę, lub B2B
  • pracę na pełen etat
  • stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym i nieograniczonym systemem premiowym
  • niezbędne narzędzia pracy telefon, laptop, samochód służbowy ( nieograniczona możliwość korzystania)
  • współpraca ze zgranym zespołem
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się w firmie
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna LUX Med, multikarnet OK System i inne)
  • atrakcyjny pakiet szkoleń- możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.