Agencja Personalna PGB Human Resources dla swojego Klienta, zajmującego się produkcją opakowań kosmetyki kolorowej, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Manager Sprzedaży na Rynki Wschodnie (opakowania, kosmetyki)

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: SS_1218_WAW_WAI

Opis stanowiska:

  • Nawiązywanie nowych relacji handlowych.

  • Rozwój i utrzymywanie dotychczasowych relacji biznesowych.

  • Monitorowanie i analizowanie trendów rynkowych.

  • Przygotowywanie ofert handlowych.

  • Uczestnictwo w targach branżowych.

  • Raportowanie i planowanie działań sprzedażowych.

  • Praca stacjonarna z możliwością wyjazdów służbowych, w zależności od potrzeb Klienta.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka rosyjskiego (warunek konieczny – codzienna komunikacja).

  • Język angielski będzie dodatkowym atutem.

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B opakowań kosmetycznych bądź branży private label.

  • Wykształcenie wyższe.

  • Gotowość do wyjazdów służbowych (również za granicę).

  • Orientacja na realizację celów.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Komunikatywność.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z atrakcyjnym systemem premiowym.

  • Pracę w środowisku międzynarodowym.

  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne.

  • Rozwój zawodowy.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.