Specjalista lub Starszy Specjalista ds. Procesów Księgowych

Opole, opolskie, Polska
wczoraj

PARETTi Rekrutacja jest lokalnym partnerem największych firm w regionie, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego stałego i sprawdzonego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Opole

Region: opolskie

Numer ref.: SDPK/O/KR

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie operacji finansowych na rachunkach oraz kontach
  • Sporządzanie oraz raportowanie zestawień księgowych
  • Weryfikacja faktur i rozwiązywanie niezgodności
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Bieżący kontakt z klientem

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki:  finanse i rachunkowość, analiza finansowa, ekonomia oraz kierunki pokrewne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej B2 oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność obsługi programu MS Excel oraz Word
  • Mile widziana znajomość programu SAP bądź innych programów księgowych
  • Chęć rozwoju
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe w wysokości od 3700 PLN brutto + premie i nagrody
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie
  • Dodatkowe benefity, takie jak karta Multisport, vouchery czy bony
  • Możliwości rozwoju i awansów

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.