Kierownik działu technicznego z językiem niemieckim

Kraków, małopolskie, Polska
37 dni temu

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC. Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

Miasto: Kraków

Region: małopolskie

Numer ref.: BPO/KR/KDT/4015/18

Zadania:

  • Zapewnienie koordynacji pracy oraz wsparcie wielojęzycznego zespołu działu technicznego
    (analitycy/ specjaliści)
  • Tworzenie programów szkoleniowych oraz modeli kadrowych/ harmonogramowania
  • Opracowywanie oraz wdrażanie procesów w celu zapewnienia wysokiej jakości usług klientom
  • Kontakt z klientami, partnerami biznesowymi oraz niezależnymi dostawcami
  • Wspomaganie dyrektora działu pomocy technicznej w przygotowywaniu oraz administrowaniu budżetem

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego (C1)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku ( min. 2 lata)
  • Znajomość pakietu Ms Office
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz organizacji pracy

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę- praca na pełen etat
  • Pakiet benefitów pozapłacowych ( ubezpieczenie na życie, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, karta Multisport, kupony na lunch i wypoczynek)
  • Jasna ścieżka kariery w rozwijającej się, wielonarodowej organizacji

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.