PHP Software Developer

Gdynia, pomorskie, Polska
160 dni temu

TeamQuest Sp. z o.o.
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
TeamQuest Sp. z o.o. - Znajdź z nami pracę!

Dla gdyńskiego software house specjalizującego się w web- i mobilnych aplikacjach, pracującego niemal na wyłączność dla USA i UK poszukujemy kandydata, który dołączy do 7-8 osobowego zespołu, pracującego nad rozwojem dużej platformy webowej dla rynku amerykańskiego.

Miejsce pracy: Gdynia
Nr referencyjny: GL201812/18120060

Deco

Obowiązki:
  • Praca przy projektowaniu i programowaniu rozwiązań w języku PHP przy użyciu frameworków MVC
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych;
  • Rozwój i utrzymanie dużej platformy webowej zorientowanej na rynek USA
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość PHP 5/7 z wykorzystaniem Symfony, Zend lub innego Frameworka MVC
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku od 2-3 lat
  • Znajomość relacyjnych baz danych SQL (MySQL, PostgreSQL)
  • Znajomość narzędzia Jira, GIT
  • Umiejętność pracy w metodyce Scrum
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość AWS, Docker, Continuos Integration, PHPUnit
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy 1 dzień w tygodniu zdalnie
  • Biuro w wygodnej lokalizacji
  • Możliwość zatrudnienia na umowę B2B
  • Szybki i sprawny proces rekrutacyjny
  • Praca na sprzęcie firmowym lub własnym