Sekretarka/Sekretarz

Nekla, wielkopolskie, Polska
168 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Nekla

Nr. ref.: a0t5800000ZszQbAAJ

Obowiązki:

  • organizowanie pracy sekretariatu,
  • prowadzenie elektronicznej rejestracji firmowej korespondencji,
  • tłumaczenia ustne i pisemne z i na język obcy,
  • zlecanie tłumaczeń,
  • organizowanie spotkań, narad, wyjazdów członków zarządu,
  • prowadzenie rejestru zarządzeń spółki na potrzeby zarządu.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe o profilu językowym lub ekonomicznym,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym,
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office),
  • doświadczenie w pracy na ww. bądź podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego klienta,
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w dużej, międzynarodowej firmie,
  • dodatkowe świadczenia płacowe i pozapłacowe w ramach tzw. "pakietu socjalnego".

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.