Starszy specjalista ds. PR i marketingu

Warszawa, mazowieckie, Polska
161 dni temu

Polska, Warszawa 32102/001 Permanent

Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijający się fundusz inwestycyjny, działający w obszarze technologicznym, m. in.: TMT, retail, fintech, healthcare, services. Fundusz obecny jest głównie na rynkach CEE oraz w innych krajach europejskich. Obecnie poszukujemy kandydata, który wzmocni struktury komunikacji i PR, raportując do Dyrektora ds. Komunikacji i Marketingu.

Podsumowanie / Job summary:

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającego się funduszu inwestycyjnego, działającego w obszarze technologicznym, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko Starszego Specjalisty ds. PR i Marketingu. Wybrana osoba będzie wspierać Dyrektora ds. Komunikacji i Marketingu.

Opis stanowiska / Job description:

  • Bieżąca codzienna współpraca z agencją PR,
  • Bezpośrednie kontakty z mediami,
  • Przygotowanie materiałów korporacyjnych - komunikaty prasowe, prezentacje, factsheety,
  • Aktualizacja WWW,
  • Wsparcie przy przygotowaniu i dystrybucji Newsletterów,
  • Prowadzenie profili Linkedin & Prowly,
  • Relacje inwestorskie,
  • Bieżące wsparcie związane z: kontaktem z partnerami zewnętrznymi, organizacją spotkań i wydarzeń,

Kogo szukamy / Profile description:

  • 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, zarówno w agencji PR lub in-house,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność pracy na wielu projektach jednocześnie,
  • Wyższe wykształcenie,
  • Język angielski: poziom zaawansowany w mowie i piśmie,
  • Znajomość programów biurowych MS Office,
  • Podstawowa znajomość rynku kapitałowego - funduszy inwestycyjnych,
  • Chęć poznania świata technologii / Digital economy,
  • Mile widziana znajomość rynku finansowego, trendów rynkowych, zmian regulacyjnych.

Oferujemy / We offer:

  • Samodzielne projekty,
  • Dynamiczne środowisko pracy,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page