Lider HR 2018 – Odpowiedzialny pracodawca szuka ambitnych, energicznych i optymistycznych osób na stanowisko:

Specjalista ds. międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej

Region: Cała Polska

Opis stanowiska:

  • Udział w zamknięciu ksiąg rachunkowych w celu sporządzenia jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych Spółki i Grupy Kapitałowej,
  • Udział w sporządzaniu pakietu konsolidacyjnego Spółki,
  • Udział w sporządzaniu jednostkowego i skonsolidowanego sprawozdania finansowego Spółki,
  • Sporządzanie sprawozdań statystycznych GUS (F01, RF, SP) oraz sprawozdań wymaganych przez NBP,
  • Przygotowywanie i wprowadzanie uaktualnień do pakietów konsolidacyjnych,
  • Opiniowanie wniosków i dokumentów pod kątem ich zgodności z przepisami prawa i regulacjami wewnątrzgrupowymi z zakresu sprawozdawczości finansowej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, w zakresie rachunkowości,
  • 3 letnie doświadczenie w obszarze rachunkowości (najlepiej w spółce giełdowej),
  • Znajomość polskich i międzynarodowych przepisów z zakresu rachunkowości (Ustawa o rachunkowości i MSSF),
  • Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych,
  • Umiejętność konsolidacji sprawozdań finansowych,
  • Znajomość systemu finansowo-księgowego klasy ERP,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Pracę w  stale rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu i ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Wysokie standardy pracy oraz liczne benefity,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia pracy.

www.ekookna.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).