Technik Utrzymania Ruchu - Automotive Company - Greenfield

Gliwice, śląskie, Polska
5 dni temu

Polska, Gliwice 32110/001 Permanent

Naszym klientem jest firma JAC Products - globalny producent z branży Automotive (TIER 1), obecnie finalizujący budowę pierwszego zakładu produkcyjnego w Polsce z siedzibą w Gliwicach. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Utrzymania Ruchu.

Podsumowanie / Job summary:

Osoba na stanowisku Technika Utrzymania Ruchu będzie odpowiedzialna za utrzymanie w ruchu maszyn w zakresie elektryki, mechaniki i automatyki.

Opis stanowiska / Job description:

  • Utrzymanie w ruchu maszyn w zakresie elektryki, mechaniki i automatyki
  • Prewencyjne przeglądy, bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń w podległym obszarze
  • Usuwanie i analiza awarii
  • Szukanie i wdrażanie działań usprawniających funkcjonowanie parku maszynowego
  • Uczestnictwo w uruchomieniach nowych maszyn i instalacji
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej wykonywanych prac zgodnie z obowiązującymi zasadami

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie o profilu elektrycznym lub mechanicznym
  • Doświadczenie w pracy na posobnym stanowisku
  • Dobre umiejętności wizualne i dbałość o szczegóły
  • Certyfikaty SEP 1kV

Oferujemy / We offer:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w pracy na projekcie typu greenfield
  • Rzeczywisty wpływ na działalność firmy
  • Międzynarodowe szkolenia doskonalące
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się środowisku
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page