Specjalista ds. zakupów opakowań plastikowych

Warszawa, mazowieckie, Polska
28 dni temu
Zespół HRK Logistics & Purchasing specjalizuje się w pozyskiwaniu profesjonalistów dla firm z branży transport-spedycja-logistyka oraz na potrzeby firm handlowych, które posiadają w swojej strukturze dział logistyki lub zakupów. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Dla jednego z naszych kluczowych Klientów, międzynarodowej firmy z branży FMCG, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Zadania:

  • Odpowiedzialność za strategię zakupową w zakresie opakowań plastikowych na produkcję
  • Negocjacje oraz rozwijanie współpracy z dostawcami krajowymi i zagranicznymi
  • Sporządzanie prognoz oraz analiz zakupowych
  • Wdrażanie optymalizacji kosztów i innowacyjnych rozwiązań w zakresie opakowań plastikowych
  • Zarządzanie łańcuchem dostaw

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w zakupach opakowań plastikowych lub kartonowych
    w branży FMCG lub pokrewnej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Mocno rozwinięte umiejętności negocjacyjne, komunikacyjne, interpersonalne
  • Doświadczenie we wdrażaniu optymalizacji zakupowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Duża samodzielność i inicjatywa własna w podejmowanych działaniach

Firma oferuje:

  • Pracę w międzynarodowej, dynamicznej  organizacji, której marki cieszą się dużym uznaniem wśród konsumentów
  • Jasno nakreślony zakres obowiązków i cele do realizacji
  • Struktura mocno wspierająca rozwój pracowników zarówno na rynku polskim
    jak i zagranicznym
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Atrakcyjny system premiowy