Agencja Personalna PGB Human Resources dla swojego Klienta, firmy specjalizującej się w sprzedaży maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych, poszukuje osób na stanowisko:

Inżynier Serwisu Maszyn i Urządzeń - tworzywa sztuczne

Miasto: Bydgoszcz

Region: kujawsko-pomorskie

Numer ref.: IS_1218_KP_WAI

Opis stanowiska:

  • Serwisowanie maszyn i urządzeń technicznych do przetwórstwa tworzyw sztucznych.
  • Naprawa i konserwacja maszyn i urządzeń technicznych.
  • Prowadzenie dokumentacji właściwej dla stanowiska oraz raportowanie.
  • Uruchamianie wtryskarek, robotów, urządzeń peryferyjnych.
  • Przeprowadzanie szkoleń u Klientów w zakresie obsługi maszyn.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechatronika, automatyka lub pokrewne).
  • Wiedza na temat budowy maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych.
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, w stopniu komunikatywnym.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie woj. łódzkiego, podlaskiego, zachodniopomorskiego.
  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia SEP do 1kV.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (telefon komórkowy, laptop, samochód służbowy).
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego.
  • Szeroki wachlarz szkoleń u zagranicznych producentów.
  • Możliwość ubezpieczenia.
  • Kartę Multisport.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.