Młodszy kupiec - marki własne

Warszawa, mazowieckie, Polska
152 dni temu

Polska, Warszawa 31986/001 Permanent

Naszym klientem jest międzynarodowa firma Retail, branża elektroniki użytkowej.

Podsumowanie / Job summary:

Poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Kupca, do zespołu odpowiedzialnego za markę własną.

Opis stanowiska / Job description:

* zarządzanie kategorią produktów oraz opracowywanie kompleksowej strategii dla danej kategorii/ marki
* maksymalizacja zysku i sprzedaży z zarządzanej grupy produktów
* analizowanie działań konkurencji, badanie rynku oraz trendów cenowych w danej kategorii produktów
* współpraca z dostawcami, negocjowanie optymalnych cen zakupu i warunków dostaw
* regularne prowadzenie analiz dot. zakupów towarów i współpracy z dostawcami
* dbanie o dostępność towarów do ciągłej sprzedaży
* odpowiedzialność za realizację celu zapasu magazynowego oraz zasięgu
* współpraca w zakresie spójnej polityki zakupowej wobec dostawców, najlepszej prezentacji oferty towarowej na stronach WWW oraz w sklepach
* ścisła współpraca z marketami i sklepami internetowymi

Kogo szukamy / Profile description:

* co najmniej 2- letnie doświadczenie w zakupie i sprzedaży,
* znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem kategoriami produktów
* umiejętność planowania, zarządzania celami krótko- i długoterminowymi, zorientowanie na realizację wyników
* zdolność strategicznego myślenia, samodzielność i dynamika w działaniu
* umiejętności negocjacyjne i analityczne, decyzyjność
* kreatywność, wdrażanie zmian, otwartość na nowe wyzwania
* biegła znajomość arkusza MS Excel;
* budowanie relacji współpracy z Klientem wewnętrznym i Dostawcą
* bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy / We offer:

* praca w firmie o ustabilizowanej pozycji, w biznesie o dużym potencjale do rozwoju,
* wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji,
* duża samodzielność i wpływ na kreowanie strategii produktowej w sieci,
* narzędzia niezbędne do pracy oraz bardzo atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych.

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page