Firma MMP Premium Polska

producent opakowań z tektury poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Personalnych
Umowa na zastępstwo

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska:

  • Sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku pracy zgodnie z aktualnymi przepisami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków,
  • Koordynacja przepływu dokumentów pomiędzy pracodawcą a pracownikiem
  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemach kadrowo-płacowym
  • Przygotowanie dokumentacji do naliczania wynagrodzeń
  • Sporządzanie deklaracji PFRON, GUS,
  • Sporządzanie sprawozdań kadrowo-płacowych.
  • Tworzenie raportów, analiz i zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy
  • Prowadzenie rekrutacji
  • Organizacja szkoleń

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ZZL, Psychologia, Socjologia)
  • Min. 3 –letnie doświadczenie w dziale Personalnym
  • Praktyczna znajomość Prawa Pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • Umiejętność pracy z ludźmi
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Komfortowe warunki pracy
  • Atrakcyjne pakiety socjalne

Prosimy o umieszczenie w Cv następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.).”