HR Business Partner

Kołobrzeg, zachodniopomorskie, Polska
wczoraj

To ogłoszenie wygasło

Polska, Kołobrzeg 32090/001 Permanent

Dla mojego Klienta, dużej firmy produkcyjnej z branży FMCG poszukuję kandydata na stanowisko HR Business Partnera. Firma zlokalizowana jest w nadmorskiej miejscowości położonej między Trójmiastem, a Szczecinem.

Podsumowanie / Job summary:

Poszukuję kandydata na stanowisko HR Business Partnera, który będzie odpowiedzialny za wsparcie managerów we wszystkich obszarach miękkiego HRu oraz kwestiach związanych z administracją personalną.

Opis stanowiska / Job description:

  • Wspieranie managerów we wszystkich obszarach HR
  • Udział w międzynarodowych projektach HR tj.: badanie satysfakcji pracowniczej, oceny roczne, usprawnianie komunikacji wewnętrznej
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych oraz bieżąca wsparcie wdrożenia nowych pracowników (onboarding, szkolenia)
  • Wsparcie obsługi kadrowej w zakresie zatrudnienia pracowników
  • Kreowanie działań w obszarze employer branding
  • Usprawnianie wszelkich procesów HR

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wymagane doświadczenie w firmie produkcyjnej oraz międzynarodowym środowisku
  • Preferowane wykształcenie wyższe w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi
  • Praktyczna wiedza w zakresie prawa pracy
  • Doświadczenie w realizacji projektów w obszarze HR
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Oferujemy / We offer:

  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page