w aktówce

To ogłoszenie wygasło 234 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy Pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, działającego w obszarze produkcji opakowań z tektury falistej, poszukujemy osób na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie
Numer ref.: PH/Dln/122018

W swojej pracy będziesz odpowiadać za realizację budżetu sprzedaży w powierzonym regionie poprzez nawiązywanie relacji biznesowych z nowymi Klientami oraz otoczenie handlową troską tych aktualnych.

Kogo szukamy?
Przede wszystkim osoby z doświadczeniem w roli Handlowca, gotowej do pracy w terenie. Powinieneś(-nnaś) posiadać czynne prawo jazdy kat. B oraz bardzo dobrze znać pakiet MS Office. Dodatkowym atutem będzie znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjny system premiowy
  • Bogaty koszyk profitów, m.in. szkolenia, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym auto służbowe również do celów prywatnych
  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego
  • Samodzielne i pełne wyzwań stanowisko pracy

Jeśli czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie - prześlij do nas swoje CV. Daj się poznać i zacznij z nami swoją przygodę zawodową!

Aplikuj teraz

Praca w mieście