Operations Supervisor

Śląskie, śląskie, Polska
98 dni temu

Polska, Śląskie 31860/001 Permanent

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacji, posiadająca zakłady produkcyjne na terenie całej Europy z branży Home Security. Do nowego zakładu produkcyjnego na terenie Polski poszukujemy osoby na stanowisko Operations Supervisor. Osoba ta będzie odpowiedzialna za zarządzanie podległym zespołem na linii produkcyjnej.

Podsumowanie / Job summary:

Osoba na stanowisku Operations Supervisor będzie odpowiedzialna za zarządzanie podległym zespołem na linii produkcyjnej.

Opis stanowiska / Job description:

  • Zarządzanie podległymi pracownikami
  • Zapewnienie realizacji planu produkcyjnego
  • Nadzór nad parkiem maszynowym oraz innymi potrzebami w celu zapewnienia ciągłości produkcji
  • Dbanie o ciągły rozwój podległych pracowników
  • Osiąganie celów dotyczących wydajności i jakości
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy, egzekwowanie przestrzegania higieny oraz bezpieczeństwa

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 2/3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność kierowania i motywowania zespołu do osiągnięcia założonych celów
  • Doświadczenie w pracy z wykorzystaniem narzędzi Lean Management
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferujemy / We offer:

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • Prace w prężnie rozwijającej się organizacji
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Pakiet świadczeń socjalnych

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page