Główny profil dziaalności naszego Klienta to projektowanie i wykonywanie bezpiecznej infrastruktury dla systemów IT. W związku z rozwojem działu poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży
(systemy do DATA CENTER, zasilanie gwarantowane)

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: IS_1218_WAW_BUD2

Opis stanowiska:

  • sprzedaż towarów i systemów z oferty firmy (systemy zasilania gwarantowanego, agregaty, klimatyzacja precyzyjna i inne),
  • sporządzanie ofert, sprzedaż kompletnych rozwiązań ‘pod klucz’ dla klientów
  • przygotowywanie dokumentów przetargowych,
  • pozyskiwanie Klientów i utrzymywanie relacji z obecnymi,
  • nawiązywanie współpracy z biurami projektowymi.
  • prowadzenie prezentacji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. dwuletnie doświadczenie w sprzedaży
  • znajomość zagadnień technicznych z zakresu Data Center/Serwerowni, urządzeń zasilania gwarantowanego, klimatyzacji precyzyjnej. Umiejętność doboru urządzeń i rozwiązań pod potrzeby Klienta,
  • umiejętność prowadzenia prezentacji,
  • czynna umiejętność prowadzenia samochodu
  • znajomość biur projektowych, projektantów,
  • duża otwartość, łatwość nawiązywania nowych kontaktów i zjednywania sobie ludzi,
  • preferowane cechy osobowości: odpowiedzialność, dokładność, sumienność, determinacja w dążeniu do celu, komunikatywność,

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie w zespole profesjonalistów, osób aktywnych, otwartych na współpracę, wymianę wiedzy i doświadczeń,
  • pracę w przyjaznym zespole pracowników,
  • atrakcyjne, motywacyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • możliwość rozwoju i nauki zagadnień z dziedziny high tech,
  • pakiet szkoleń,
  • możliwość nauki języka angielskiego w firmie (lektor na miejscu),
  • co tygodniowa gra w piłkę nożną, sauna,
  • pakiet ubezpieczenia zdrowotnego dla pracowników i rodziny.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.