Java Developer (Mid/Senior)

Poznań, wielkopolskie, Polska
34 dni temu

TeamQuest Sp. z o.o.
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
TeamQuest Sp. z o.o. - Znajdź z nami pracę!

Nasz międzynarodowy klient specjalizuje się w zarządzaniu projektami i ich realizacji pracując m.in dla Suzuki, Media Impuls i Proventis. Poza główną siedzibą w Poznaniu, firma ma również oddział w Berlinie, dzięki czemu większość projektów jest realizowana przez mieszane zespoły polsko-niemieckie komunikując się głównie językiem angielskim. Dla przedstawionej firmy aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Nr referencyjny: GL201812/18120072

Deco

Obowiązki:
  • Projektowanie i rozwój oprogramowania w 3-9 osobowych zespołach bazując na metodologii Scrum
  • Rozwój oprogramowania web'owego dla dużych odbiorców w branży samochodowej, finansowej, projektowej i zarządzania zasobami
  • Projektowanie, rozwijanie i dokumentowanie wytwarzanego oprogramowania
  • Uczestnictwo w zapewnianiu jakości, przeglądy kodu, analiza kodu i udoskonalanie procesów
  • Współpraca z zespołem, produkując wysokiej jakości produkty dla klientów zewnętrznych
Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu Java z wykorzystaniem Spring
  • Stosowanie Software-Patterns w programowaniu obiektowym
  • Umiejętność pracy w zespole oraz wykazanie się inicjatywą
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym (B2)

Mile widziane:

  • Znajomość frameworka Angular JS
  • Doświadczenie w wykorzystywaniu narzędzi do kontroli wersji (GIT)
  • Doświadczenie w pracy z wykorzystaniem metodyk zwinnych (Agile)
  • Znajomość środowiska UNIX
  • Znajomość narzędzia MAVEN
Oferujemy:
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość wyjazdów biznesowych do oddziału w Berlinie (dla osób chętnych max raz na 2 miesiące)
  • Miejsce parkingowe
  • Praca w 4 osobowym zespole
  • Możliwość szkoleń zawodowych/językowych
  • Pracę w nowoczesnych technologiach