Agencja Personalna PGB Human Resources dla swojego Klienta, międzynarodowego producenta z branży spożywczej, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy (FMCG, HoReCa)

Miasto: Białystok

Region: podlaskie

Numer ref.: PH_1218_BIA_WAI

Opis stanowiska:

  • Dbanie o relacje z dotychczasowymi Klientami i pozyskiwanie nowych.
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych i podejmowanie działań zwiększających osiągane wyniki.
  • Doradztwo kulinarne i produktowe.
  • Prowadzenie szkoleń dla Klientów.
  • Udział w targach i spotkaniach branżowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowiska Przedstawiciela Handlowego w branżach FMCG, HoReCa.
  • Znajomość rynku HoReCa.
  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność komponowania nowych receptur i kalkulacji dań będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Dyspozycyjność i mobilność.
  • Zaangażowanie, duże zdolności interpersonalne i organizacyjne.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne dwuskładnikowe wynagrodzenie.
  • Niezbędne narzędzia: samochód, telefon, tablet.
  • Opiekę medyczną i dofinansowanie pakietu sportowego.
  • Realne szanse rozwoju i awansu.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.