Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT. Jako Grupa Kapitałowa Asseco działamy w 54 krajach na całym świecie (m.in. Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Bałkany, Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Skandynawia, Izrael, Stany Zjednoczone, RPA). Nasza firma to miejsce nowoczesne i przyjazne pracownikowi. Zatrudniamy około 20 tys. wysoko wykwalifikowanych specjalistów, w tym ok. 5 tys. w Polsce.

Tester Oprogramowania

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Czym będziesz się zajmować?

  • Planowaniem testów oraz dokumentowaniem ich przebiegu i wyników
  • Wykonywaniem testów funkcjonalnych i niefunkcjonalnych systemu
  • Weryfikacją zgodności produktu z wymaganiami
  • Współpracą z projektantami, programistami i analitykami biznesowymi
  • Wsparciem analityków w zakresie tworzenia dokumentacji analitycznej

Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Podstawowa znajomość technologii Java EE oraz .NET
  • Znajomość języka zapytań SQL
  • Podstawowa znajomość notacji analitycznej (UML, BPMN)
  • Podstawowa znajomość technologii WebServices/REST

Mile widziane:

  • Znajomość Microsoft SQL Server
  • Znajomość narzędzi do testów automatycznych: Selenium, SoapUI, CodeUI
  • Znajomość technologii XML/XSD/SAML

Benefity

  • Praca w największej spółce IT
  • Dostęp do zaawansowanych technologii
  • Szkolenia
  • Kursy językowe
  • Multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Wyjazdy integracyjne
  • Drużyna Active Team
  • Owocowe poniedziałki

Aplikacje prosimy przesyłać poprzez przycisku aplikowania na dole strony.