Junior Marketing Manager

Warszawa, mazowieckie, Polska
152 dni temu

Polska, Warszawa 30141/001 Permanent

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży Retail - marka premium.

Podsumowanie / Job summary:

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko Junior Marketing Manager z odpowiedzialnością za zarządzanie marką na Polskim rynku.

Opis stanowiska / Job description:

* Współtworzenie i implementacja strategii marketingowej, w tym tworzenie media planów oraz współpraca z agencjami zewnętrznymi oraz domami mediowymi
* Odpowiedzialność za efektywną adaptację kampanii globalnych i dostosowanie ich do potrzeb rynku lokalnego
* Opracowywanie oraz wdrażanie kampanii reklamowych, planu działań marketingowych oraz eventowych
* Analiza i monitorowanie rynku
* Ścisła współpraca z centralą firmy oraz innymi działami w organizacji
* Zarządzanie kilkuosobowym zespołem

Kogo szukamy / Profile description:

* Wykształcenie wyższe, preferowane marketing lub ekonomia
* Doświadczenie w zarządzaniu marką premium w branży Retail
* Konieczne doświadczenie w zarządzaniu strategią komunikacji marketingowej z obszaru ATL
* Sukcesy w zarządzaniu zespołem
* Doskonałe umiejętności prezentacyjne
* Skrupulatność i dokładność w działaniu
* Znajomość marketingowych wskaźników ilościowych oraz jakościowych
* Umiejętność analizy kosztów i efektywności prowadzonych działań
* Umiejętność poszukiwania niestandardowych i kreatywnych rozwiązań
* Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy / We offer:

* Praca w prestiżowej organizacji, lidera rynkowego o stabilnej pozycji na rynku Polskim
* Codzienna praca w środowisku międzynarodowym
* Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
* Stabilne warunki zatrudnienia (samochód służbowy, umowa o pracę, bogaty pakiet benefitów)
* Możliwość rozwijania marki u lidera rynkowego w branży Retail
* Przyjazna atmosfera pracy

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page