Operator - Ustawiacz Pras Automatycznych

Łódź, łódzkie, Polska
318 dni temu

Workplace: Łódź

Region: łódzkie

Ref. number: PL65675300_E3

W związku z rozwojem naszej organizacji, poszukujemy kandydatów na stanowisko Operator - Ustawiacz Pras Automatycznych.

Zadania:

  • Obsługa pras automatycznych zgodnie z obowiązującą technologią na danym obszarze;
  • Dbałość o należyte wykorzystanie czasu pracy maszyn zgodnie;
  • Dbałość o należyte wykorzystanie czasu pracy maszyn zgodnie z procedurami ISO i bezpieczeństwa pracy, współpraca z działem jakości, specjalistami ds. planowania produkcji oraz logistyką wydziału;
  • Odpowiednie wykorzystanie dostępnych maszyn i urządzeń oraz materiałów w odniesieniu do planu produkcji;
  • Dbałość o park maszynowy i jego osprzęt.

Wymagania:

  • Mile widziane kierunkowe wykształcenie zasadnicze lub średnie techniczne;
  • Doświadczenie w obsłudze pras automatycznych;
  • Znajomość budowy i zasad działania tłoczników;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Sumienność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzule: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”.