GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu

poszukuje dla swojego Klienta na terenie Austrii w Rottenmann kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Rottenmann , Austria

Region: Cała Polska

Numer ref.: 112/PRHOF/AUS/18

Opis stanowiska pracy :

- prace przy produkcji chłodziarek

- montaż i instalacja elementów według instrukcji - końcowa kontrola jakości

- pakowanie części

Wymagania

- znajomość języka niemieckiego umożliwiając porozumiewanie się w miejscu pracy

- gotowość do pracy zmianowej

- motywacja, zaangażowanie w pracy

Mile widziane:

- własny samochód

- zdolności manualne

Oferujemy:

- Wynagrodzenie - 1700 Euro netto/mies.

- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę

- pracę w systemie 2-zmianowym

- przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia

- umowę na czas nieokreślony zgodnie z przepisami austriackimi

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.