GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu

poszukuje dla swojego renomowanego Klienta w północno-wschodnich Niemczech w okolicach Berlina kandydatów na stanowisko:

Ślusarz bez znajomości języka niemieckiego

Miejsce pracy: Berlin , Niemcy

Region: Cała Polska

Numer ref.: 117/SLUSHOFF/DE/18

Główne zadania:

- remont maszyn przemysłowych

- montaż, demontaż

- czytanie rysunku technicznego

- kontrola jakości

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe w branży metalowej ślusarz lub pokrewne

- gotowość do pracy zmianowej

oraz

- motywacja, zaangażowanie w pracy

- umiejętność pracy zespołowej

- zdolności manualne i techniczne

Mile widziane / Preferowane:

- posiadanie samochodu osobowego

Oferujemy:

- wynagrodzenie wg stawki 10,95 EUR/godz. brutto

- dieta od 2 EUR/godz. netto

- duża liczba nadgodzin

- zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę

- zwrot za paliwo za przejazd z Polski do Niemiec

- zapewnione ubranie robocze i narzędzia

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.