Zastępca Głównej Księgowej

Tychy, śląskie, Polska
263 dni temu

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta Lidera na rynku techniki dostępu do wysokości poszukujemy pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: Tychy

Region: śląskie

Numer ref.: ZGK/AT/K

OPIS STANOWISKA:

  •  sporządzanie bilansu wg . przyjętych standardów
  • sporządzanie reportingu BWA wg przyjętych standardów
  • współtworzenie budżetu
  • opracowanie sposobu transformacji istniejącego budżetu na nową strukturę tworzoną w grupie
  • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych,
  • sporządzanie sprawozdań jednostkowych na potrzeby grupy
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
  • kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)
  • przygotowanie deklaracji podatkowych (CIT,PIT)
  •  sporządzanie wniosków IFT-2R
  • współodpowiedzialność za cash pooling
  • wykonywanie przelewów

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe – profil: rachunkowość/finanse
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • 5 letnie doświadczenie
  • bardzo dobra znajomość aktualnych regulacji prawnych związanych z zagadnieniami podatkowymi
  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
  • dobry poziom komunikacji interpersonalnej

OFERTA:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę  o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, Benefity pozałpacowe
  • bardzo przyjazne warunki pracy

Zapoznaj sie z naszą polityką prywatności.