Specjalista ds. Jakości

Jarosław, podkarpackie, Polska
47 dni temu

Exact Systems S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting & Rework. Od roku 2004 konsekwentnie budujemy swoją pozycję czołowego dostawcy rozwiązań jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Swoje usługi świadczymy na terenie Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier, Turcji, Chin oraz Rosji. Naszymi Klientami w Polsce są wiodące koncerny przemysłowe, dla których każdego dnia zlecenia realizuje ponad 5 000 Kontrolerów Jakości Exact Systems S.A.

KOGO SZUKAMY?

Miejsce pracy: Jarosław

Region: podkarpackie

Rezydent reprezentuje naszego Klienta na terenie zakładu odbiorcy części.  Do głównych obowiązków naszych Rezydentów należy dbałość o odpowiednie standardy jakości danego produktu oraz szybkie wyjaśnienie ewentualnych problemów. Poprzez natychmiastowe podjęcie działań w celu sprawnego rozwiązania problemu jakościowego Rezydent ogranicza ryzyko powstania szkody na reputacji firmy, której jest przedstawicielem. Osoba zatrudniona na tym stanowisku powinna wykazywać się umiejętnością analitycznego myślenia, kreatywnością oraz wysokimi zdolnościami interpersonalnymi.

Obowiązki:

  • Obsługa jakościowa klienta
  • Raportowanie bieżącej sytuacji
  • Kontakt z klientem
  • Kontakt z przedstawicielami zakładu gdzie rezyduje
  • Przeprowadzanie analiz

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe mile widziane (najlepiej student uczelni technicznej)
  • Znajomość wyrobów i procesów w branży motoryzacyjnej
  • Znajomość norm ISO 9001 i 16949
  • Dobra znajomość programów pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na minimum komunikatywnym poziomie
  • Dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętność dostosowania swojego zachowania do wymogów sytuacji
  • Zaangażowanie, własna inicjatywa, samodzielność
  • Mile widziane doświadczenie w pracy ze skórą (materiał)

Oferta:

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym
    i ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy
  • Praca w młodym zespole nastawionym na rozwój
  • Atrakcyjne świadczenia z zakresu ubezpieczenia pracowniczego i opieki zdrowotnej oraz pozapłacowy system benefitów dla wszystkich pracowników firmy

Osoby zainteresowane współpracą z Exact Systems prosimy
o przesłanie aplikacji, klikając w przycisk „Aplikuj”

 Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie i firmie Exact Systems?

Odwiedź stronę www.exactsystems.pl

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!