Specjalista – Operator Elektrodrążarki Wgłębnej i Drutowej

Międzynarodowa firma  BITRON POLAND SP. Z O.O.
w związku z rozwojem działalności poszukuje kandydatów
do  Działu Wtryskarek UR FORMY na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec Electromechanical Products Unit ul. Watta 6

Region: śląskie

Numer ref.: Specjalista-operator elektrodrążarki

Obowiązki:

  • wykonywanie detali - wycinanie kształtów na elektrodrążarkach drutowych
  • wykonywanie detali na drążarce wgłębnej
  • dobór odpowiednich przyrządów do mocowania detalu
  • przygotowanie i dbanie o sprawny przebieg procesu technologicznego,
  • obsługa i nadzorowanie pracy maszyn
  • programowanie maszyn wg programu SOLIDWORKS oraz WIRECUT LEI
  • prowadzenie i kontrolowanie dokumentacji produkcyjnej
  • kontrola jakości wykonanych prac
  • dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy

Od kandydatów/-tek oczekujemy:

  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Dobre warunki pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
  • Atrakcyjne benefity

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV
z dopiskiem Specjalista-operator elektrodrążarki.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zwartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BITRON POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r, poz. 922)”

Informujemy, że Administratorem danych jest BITRON POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu przy ul. Jamesa Watta 6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pan/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.