Cosinus to rozwiązania edukacyjne dopasowane dla każdego. Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Kształcimy w trybie zaocznym i stacjonarnym. W naszej działalności łączymy pasję i doświadczenie z nowoczesnymi metodami nauczania.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Dyrektor szkoły

Miejsce pracy: Łódź

Region: łódzkie

Numer ref.: Dyrektor/Łódź/2019

  Opis stanowiska:
  • Nadzór pedagogiczny nad działalnością placówki,
  • Odpowiedzialność za jakość nauczania,
  • Zatrudnianie i rozliczanie czasu pracy podległej kadry,
  • Nadzór nad prawidłową realizacją programów nauczania,
  • Nadzór nad organizacją i bieżącym funkcjonowaniem oddziału,
  • Kontakt z instytucjami nadzorującymi funkcjonowanie placówki,
  • Bieżący nadzór oraz zarządzanie podległym placówką,
  • Praca w weekendy i popołudniami.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe,
  • Kurs kwalifikacyjny lub studia podyplomowe z zakresu zarządzania w oświacie,
  • Minimum 5 lat doświadczenia pedagogicznego w pracy (preferowane szkoły ponadgimnazjalne),
  • Samodzielność i dobra organizacji pracy,
  • Dyspozycyjność,
  • Znajomość prawa oświatowego.

Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Nowoczesne wyposażenie i środki dydaktyczne,
  • Zatrudnienie w oparci o umowę cywilnoprawną.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Odpowiedź na umieszczone ogłoszenie oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji, prowadzącego przez ROV Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi ul. Wólczańska 4A, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie odpowiadał na zamieszczoną ofertę.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.