Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Naszym Klientem jest producent nowoczesnego oprogramowania mobilnego dla gastronomii.

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Kraków

Region: małopolskie

Numer ref.: SSGAST/KR

Zakres Obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów.
  • Realizacja celów sprzedażowych.
  • Prowadzenie spotkań z klientami i prezentacji online/offline.
  • Budowanie dobrych relacji z klientem opartych na szacunku, empatii i zrozumieniu jego potrzeb.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie.
  • Min. roczne doświadczenie w sprzedaży i pozyskiwaniu Klienta.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Przebyte szkolenia z zakresu sprzedaży.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży gastronomicznej, systemów POS.

Oferujemy

  • Umowę o pracę lub inna preferowana forma współpracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Praca od poniedziałku do piątku z elastycznymi godzinami rozpoczęcia.
  • Narzędzia pracy (laptop, telefon).
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy, szkolenia produktowe.
  • Miłą i twórczą atmosferę pracy.
  • Ciągły kontakt z najnowszymi technologiami.
  • Bogatą ofertę socjalną i motywacyjną.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.