AMA FILM ACADEMY - szkoła filmowa

Asystent techniczny IT i DI

Miasto: Kraków

Region: małopolskie

Zadania:

  • praca w montażowni i studio VFX, Color Grading
  • konserwacja sprzętu komputerowego: Apple Mac i PC
  • konserwacja i instalacje softwaru na platformach Mac OS i Windows
  • proste naprawy i działania sprzętowe, instalacje sprzętowe i programowe
  • utrzymywanie porządku fizycznego i porządku danych na nośnikach
  • proste zadania montażu obrazu i dźwięku
  • proste zadania plastyczne, grafiki komputerowej (Photoshop)
  • organizacja pracy montażowni video oraz studia efektów VFX
  • nadzór pracy studentów w montażowni
  • tworzenie i realizacja regulaminów pracy w zakresie postprodukcji obrazu filmowego (sprawna organizacja pracy przy sprzęcie komputerowym)
  • wykonywanie usprawnień sprzętowych systemu apple - komputery, iPhone, iPad, proste
  • serwery,
  • przygotowanie i obsługa sprzętu projekcji video - obraz i dźwięk

Wymagania:

konieczne:

  • doświadczenie w pracy z komputerami, soft-warem,
  • znajomość Photoshop lub pakietów graficznych Adobe
  • umiejętność pracy z dyskami, macierzami, nośnikami danych
  • podstawowa znajomość zagadnień tworzenia i konserwacji sieci
  • podstawowa znajomość zagadnień hardwaru internetowego
  • umiejętność organizacji pracy zespołu
  • umiejętność organizacji danych, pracy przy komputerach
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • umiejętność szybkiej pracy pod obciążeniem czasu i zaistniałych problemów
  • umiejętność pracy w zespole
  • podstawowa umiejętność obsługi sprzętu video, projekcyjnego, dźwiękowego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • dyspozycyjność także w weekendy
  • prawo jazdy
  • znajomość APPLE
  • miejsce zamieszkania: KRAKÓW

mile widziane:

  • wykształcenie kierunkowe: techniczne, fotograficzne, filmowe
  • umiejętność robienia zdjęć
  • podstawowa znajomość sprzętu fotograficznego i video
  • podstawowa znajomość sprzętu do rejestracji dźwięku
  • znajomość programów graficznych, edycji video, edycji dźwięku
  • znajomość programów 3D i/lub compositing
  • doświadczenie pracy w montażowni video lub podobnej jednostce będzie atutem!

Oferujemy:

  • pracę w ciekawej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • kontakt ze znanymi ludźmi filmu i sztuki, udział w pracy branży filmowej i medialnej
  • kontakt ze studentami szkoły filmowej, szczególnie z zakresu postprodukcji obrazu
  • pracę przy nowoczesnych dziedzinach obróbki obrazu filmowego
  • kontakt z nowoczesnym i różnorodnym sprzętem
  • kontakt ze specjalistami w wielu dziedzinach filmowych i postprodukcji obrazu
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń
  • możliwość doskonalenia pracy w środowisku MAC OS APPLE
  • możliwość pracy w nowopowstającym Centrum Filmowym
  • możliwość dokształcenia się w zakresie filmowym

Zainteresowanych prosimy o składanie zgłoszeń zawierających list motywacyjny oraz CV mailowo za pomocą przycisku aplikowania lub pisemnie na adres AMA FILM ACADEMY, ul. Romanowicza 6, 30-702 Kraków.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez AMA Film Academy zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.” Informujemy, że Administratorem danych jest AMA Film Academy z siedzibą w Krakowie przy ul. Romanowicza 6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.