Technik ds. utrzymania ruchu

Poznań, wielkopolskie, Polska
111 dni temu

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Aktualnie dla jednej z wiodących firm w branży logistycznej poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Region: wielkopolskie

Numer ref.: MA/01/AJB/2019/1/3

Zadania na stanowisku:

  • Nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem urządzeń technicznych w sortowni
  • Prowadzenie napraw, konserwacji i przeglądów
  • Odpowiedzialność za magazyn części zamiennych
  • Tworzenie zapotrzebowania na zakupy materiałów, współpraca z podwykonawcami i dostawcami części zamiennych
  • Koordynowanie prac podległego zespołu

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w branży produkcyjnej lub logistycznej
  • Wykształcenia średniego lub wyższego o profilu technicznym
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • Umiejętności myślenia strategicznego i podejmowania kluczowych decyzji
  • Uprawnienia SEP lat. E i D oraz uprawnienia cieplne będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę u lidera w branży logistycznej
  • Stałe wynagrodzenie miesięczne i atrakcyjny system premiowy (premia uznaniowa 7%, premia regulaminowa 13%)
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: dofinansowanie karty sportowej, dofinansowanie urlopu, bony świąteczne, ubezpieczenie grupowe, świadczenia zdrowotne, dostęp do platformy rabatowej
  • Pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach: 08.00-16.00 i 23.00-07.00
  • Szkolenia wdrożeniowe i wsparcie przełożonego na każdym etapie zatrudnienia
  • Pracę w nowoczesnym centrum logistycznym, zlokalizowanym w Głuchowie (pow. Poznański), z dostępem do miejsc parkingowych
  • Przyjazne środowisko pracy oparte na współpracy i dzieleniu się wiedzą

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD@workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.